STONESTUDIO

Vai plānojat veikt kosmētiskos celtniecības darbus vai vienkārši vēlaties izrotāt savu māju ar augstas kvalitātes marmora, granīta vai dolomīta izstrādājumiem? Mēs varam jums ar to palīdzēt!

Uzdodiet mums savu jautājumu

GRIEŠANA

Sagrieziet, griešana marmora, granīta, dolomīta, šūnakmens atbilstoši Jūms nepieciešamajam izmēram.
Mēs varam arī sagriezt materiālu, kas Jūms jau ir.

APSTRĀDE

Slīpēšana, glazēšana, pulēšana, bučardešana, atdalīšana jēb šķelšana utt.
Mēs izgatavosim jebkuru akmens izstrādājumu tieši jums.

DARBS

Mēs jums palīdzēsim akmens uzstādīšanā, realizēsim jūsu radošās idejas, iekārtojot interjeru vai eksterjeru, piedāvāsim savas idejas, unikālus risinājumus jums!

PĀRDOŠANA

Mums ir daudzi gatavie izstrādājumu.
Jūs varat apskatīt gatavos izstrādājumus, akmens paraugus vai saņemt konsultāciju no mūsu speciālista veikalā kas atrodas Gregora ielā 3a, Rīgā, LV-1046

MŪSU DARBS

MĒS VEICAM ĀRA DARBUS UN IEKŠDARBUS.

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar dabīgā akmens apstrādi, Dolomīta, Granīta un Marmora izstrādājumu izgatavošanu. Dabīgais akmens ir universāls savā pielietojumā, tas ir piemērots iekšējai apdarei - virtuves un vannas istabas virsmām, bāru letēm, palodzēm, kāpnēm, grīdām, sienām, arkām, plauktiem un daudz kam citam. Arī fasādēm, terasēm, žogiem, kamīniem, griliem, celiņiem, baseiniem, ūdenskritumiem, kaskādēm un puķu dobēm. Mēs arī nodarbojamies uzstādīšanu un atjaunošanu, mēs dodam garantiju savam darbam un mūsu izgatavotajiem materiāliem. Dabīgā akmens izstrādājumu priekšrocības ir tā individualitāte, draudzīgums videi un izturība. Tekstūru, krāsu dažādība - tas viss ļauj realizēt radošas idejas, fasāžu, interjera un ainavu noformējumā. Dabīgais akmens labi der dažāda veida apdarei, kas ievērojami paplašina tā pielietojumu. Turklāt var izmantot dolomītu, granītu un marmoru, gan klasiskajā, gan modernajā interjerā, un ar pienācīgu un savlaicīgu apkopi, akmens ilgu laiku nemainīs krāsu un tekstūru.